Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna

« powrót

 

 

 

O TRZECIM – OSTATNIM – ETAPIE PROJEKTU BLIZEJ KENII

Z przyjemnością informujemy o realizacji trzeciego etapu projektu - produkcji materiałów informacyjno-dydaktycznych na temat Milenijnych Celów Rozwoju (MDG) oraz o umieszczeniu na serwerze strony internetowej Serce Afryki.

W ramach projektu Bliżej Kenii Forum Kenijsko-Polskie, we współpracy z Programem Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), podjęło się produkcji ulotek oraz płyt CD, na których znajdują się podstawowe informacje na temat MDG.

Powodem realizacji tego przedsięwzięcia jest brak wiedzy polskiego społeczeństwa na temat MDG, co - zważywszy na zobowiązania Polski wynikające z sygnowania Deklaracji Milenijnej - wymaga niezwłocznej.

Ulotki oraz płyty CD mają posłużyć pedagogom do prowadzenia zajęć z polską młodzieżą licealną oraz instytucjom zainteresowanym upowszechnianiem wiedzy na temat MDG.

Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią na stronach:www.serceafryki.pl/ulotka oraz www.serceafryki.pl/cd

Równocześnie chcięlibyśmy zachęcić wszystkich internautów do odwiedzenia strony nazwanej przez nas Sercem Afryki, www.serceafryki.pl, która poświęcona jest relacjom polsko-afrykańskim oraz treściom przekazywanym podczas realizacji projektu Bliżej Kenii.

Stronę sukcesywnie wzbogacać będziemy o akademickie publikacje na temat Afryki oraz projektów o charakterze edukacji rozwojowej. Ma ona służyć również jako platforma wymiany informacji na temat polsko-afrykańskich projektów, dzięki której mogą Państwo znaleźć osoby zainteresowane współpracą.

Zapraszamy !

Projekt współfinansowany był przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach programu pomocy zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2006 r.

Forum Kenijsko-Polskie
ul.Górczewska 124/305
01-460 Warszawa
tel.: + 48 (22) 533 49 08
fax: + 48 (22) 533 49 99

« powrót