Aktualno¶ci O forum Projekty Galeria O Kenii Us³ugi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

KENIA KRAJ RÓŻNORODNOŚCI

Rada Turystyczna Kenii, Ambasada Republiki Kenii oraz Forum Kenijsko-Polskiemają zaszczyt zaprosić Państwo na warsztaty turystyczne pt.:

Kenia – kraj różnorodności,

które odbędą się 22 września w sali im. Mickiewicza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz.12.45.-13.45 w ramach XIV Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw Tour & Travel (zobacz).

Warsztaty poprowadzi J. E. Ambasador Republiki Kenii – Ann Nyikuli oraz przedstawicielka Rady Turystycznej Kenii – Jacinta Nzioka, które przybyły do Polski specjalnie na tę okazję.

Niespodzianka – gościem specjalnym warsztatów będzie tegoroczna Miss Kenii - Cecilia Murugi MWANGI.

Targi TT Warsaw - są najważniejszym w Polsce spotkaniem branży turystycznej o charakterze międzynarodowym oraz jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Ministerstwo Gospodarki. Szczegółowy program targów znajdą Państwo w załączniku.

Głównym inicjatorem i organizatorem warsztatów jest Forum Kenijsko-Polskie oraz TTW. Wydarzenie to jest częścią długofalowego programu Karibu Kenia 2006 (poczytaj o programie).Zapraszamy serdecznie!

« powrót