Aktualno¶ci O forum Projekty Galeria O Kenii Us³ugi Kontakt Wersja angielska Strona g³ówna
 

 

 

AFRYKA GRA!

Na początek jesieni - 24 września w Warszawie, spora dawka afrykańskiego słońca! Hebanowski Studio, Klub Punkt i Apetyt Architektów zapraszają na imprezę afrykańską.

Wystąpią Adama Kamissoko, rewelacyjny solista z Mali, grający na tradycyjnym instrumencie kamalen n`goni i Yugus zespół bębniarzy afrykańskich. Tworzą go Leon Maaku Ciss (Sereer Nut z Senegalu), Lassie Traore (Bamana/Bambara z Mali), Ibou Diallo (Pullo z Gwinei), Liliane Coly (Diola z Senegalu) oraz Christian Kanfom (mankan z Senegalu). Artystom towarzyszyć będą afrykańscy muzycy z Warszawy: Mamadou Diouf oraz Mohamed Mbowa (obydwaj z Senegalu). Zespół zagra akustycznie oraz w formie live act.

Imprezę ubarwią fragmenty spektaklu muzycznego Simona Mola z Kamerunu - The Best of Africa My Africa, w wykonaniu Migrator Theatre. Jest to historia trzech wieków Afryki opowiedziana za pomocą tańca afrykańskiego-folklorystycznego, nubijskiego i współczesnego.

Na spragnionych tańca czeka - The Best of Africa Mix, impreza DJ-ska z najlepszymi miksami muzyki afrykańskiej. Dodatkową atrakcją są liczne warsztaty, również dla dzieci. Będzie można nauczyć się śpiewu i tańca afrykańskiego, gry na bębnach, jak pleść warkoczyki, kupić pamiątki z Afryki” oraz obejrzeć filmy i slajdy o niej. To wszystko dla ducha, a dla ciała prawdziwa afrykańska herbata i potrawy z gorącego kontynentu.

Klub Punkt i Apetyt Architektów
ul. Koszykowa 55
warsztaty: 16:00
koncert: 20:00.


Bilety:


Apetyt Architektów tel. 660 52 06


Traffic Club ul. Bracka 25
tel. 692 14 30


Księgarnia Odeon ul. Hoża 19
tel. 621 80 69


Sklep muzyczny Hey Joe ul. Złota 8
tel. 827 64 72


Cena biletów: do 19 września 22 zł, po 27 zł

Więcej informacji od 11 września na www.hebanowski.pl

« powrót