Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona g³ówna
 

 

 

KENYA TOURIST BOARD –WIZYTA W EUROPIE WSCHODNIEJ

Na trasie przejazdu który potrwa od 11 do 15 września znajdą się miasta trzech państw Europy Wschodniej: Praga, Warszawa, Sankt Petersburg i Moskwa. W każdym z nich zostaną zorganizowane liczne spotkania między innymi z lokalną prasą, przedstawicielami biur podróżniczych i instytucjami związanymi z branżą turystyczną.

W Warszawie 12 września w Hotelu Sofitel Victoria zostanie zaaranżowana konferencja prasowa oraz warsztaty skierowane do przedstawicieli polskiej turystyki. Spotkania te wspierane będą przez Ambasadę Kenii w Rzymie.

Warsztaty będą okazją do zdobycia wiedzy na temat branży turystycznej w Kenii i zapoznania się z aktualną ofertą turystyczną w tym rejonie. Spotkanie będzie także okazją do nawiązania kontaktów handlowych, wymiany opinii oraz wyjaśnienia wszelkich nurtujących kwestii dotyczących turystyki w Kenii.

Główny organizator warsztatów - Kenya Tourist Board jest firmą państwową, której zadaniem jest promowanie Kenii na świecie jako atrakcyjnego kraju turystycznego. Rada ściśle współpracuje z przedsiębiorstwami prywatnymi i państwowymi, których działalność obejmuje wszystkie sektory branży turystycznej w Kenii (transport, podróż, zakwaterowanie itp.). KTB odpowiada za promocję atrakcji turystycznych Kenii, jej kultury, możliwości przeżycia przygód, uprawiania sportów oraz potencjału ekoturystycznego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniach, prosimy o kontakt bezpośrednio z Forum Kenijsko-Polskim.

« powrót