Aktualno¶ci O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

MIĘDZYNARODOWY KONGRES AIESEC 2006 W POLSCE

W czasie jednej z największych konferencji edukacyjnych na świecie, młodzi ludzie będą uczestniczyć w dyskusjach podejmujących problematykę współczesnej rzeczywistości. Głównym celem spotkania jest skierowanie uwagi społeczności międzynarodowej na zmiany, jakie mają miejsce w poszczególnych krajach.

Kongres potrwa 11 dni, podczas których odbędzie się szereg imprez. Najważniejsze z nich to:

Ceremonia Otwarcia, na którą przybędzie ponad 2000 zaproszonych gości z całego świata włączając przedstawicieli organizacji rządowych i pozarządowych, media, przedstawicieli ze środowisk politycznych i biznesowych.

Global Village – w Pałacu Kultury i Nauki uczestnicy kongresu będą prezentować kulturę własnego kraju. W ramach imprezy wszyscy zainteresowani będą mogli spróbować kuchni regionalnej, uczestniczyć w prezentacji tańców narodowych, posłuchać oryginalnej muzyki i nabyć unikalne przedmioty z różnych zakątków świata.

Polish Night Celebration – będzie okazją dla wszystkich delegatów do zapoznania się z polską kulturą, tradycja i zwyczajami. Głównym celem tego spotkania jest promocja Polski jako dynamicznie rozwijającego się i silnego państwa w Unii Europejskiej.

Partner Fair – ma na celu umożliwić bezpośrednie kontakty pomiędzy pracodawcami oraz pracownikami. Partnerzy Kongresu będą mogli zaprezentować delegatom swoje firmy oraz oferty zatrudnienia.

Konferencja AIESEC jest okazją do nawiązania kontaktów oraz pogłębienia współpracy z organizacjami młodzieżowymi z Kenii. Forum Kenijsko – Polskie przyłączy się do wspierania delegatów oraz promocji Kenii podczas Kongresu.

« powrót