Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z propozycją uczestnictwa w "Dniach Polskich" w Kenii, które odbędą się w terminie 17-21 maja br. Gospodarzami imprezy są Ambasada Polski w Nairobi oraz Forum Kenijsko-Polskie.

"Dni Polskie" składają się z kilku niezależnych części:

  • Forum biznesowego (m. in. targi prezentujące polskie firmy i ich oferty oraz indywidualne spotkania biznesowe),
  • Forum edukacyjnego (m. in. spotkania z potencjalnymi studentami i szkołami średnimi w Kenii),
  • Forum kulturalnego (m. in. prezentacje specjałów kuchni polskiej, pokazy polskich filmów, prezentacje polskiej kultury ludowej oraz rozgrywki sportowe)

Dla przedstawicieli polskiego biznesu impreza ta stanowić będzie doskonałą okazję do :

  • nawiązania owocnych kontaktów biznesowych z kenijskimi przedsiębiorcami oraz rozwinięcia wymiany handlowej,
  • szerszego zapoznania się z możliwościami inwestycyjnymi w Kenii oraz innych krajach Afryki Wschodniej,
  • wzięcia udziału w licznych imprezach kulturalno-turystycznych towarzyszącym spotkaniom biznesowym.

W zeszłym roku (17-21 maja 2005) przedsięwzięcie to cieszyło się dużym zainteresowaniem kenijskich władz (oficjalnego otwarcia dokonał Minister Handlu i Przemysłu, Mukhisa Kituyi), dużych organizacji branżowych (takich jak: Export Promotion Council, Kenya Investment Authority czy choćby Export Promotion Zones Authority), a także uczestniczących firm oraz instytucji polskich, które wysoko oceniły poziom organizacji imprezy.

Koszt uczestnictwa 1 osoby w tegorocznych "Dniach Polskich" w Kenii ustalony został na 1950 USD. Cena ta obejmuje organizację spotkań biznesowych (B2B) z przedstawicielami wiodących kenijskich firm z Państwa branży, pobyt w hotelu, lunch oraz udział w 2-dniowym safari do Parku Narodowego Lake Nakuru. Nie obejmuje natomiast kosztów biletu lotniczego w obydwie strony (istnieje jednak możliwość negocjacji przez Forum Kenijsko-Polskie zniżki do 10-15 % obowiązujących kosztów przelotu). Całkowity koszt uczestnictwa nie powinien zatem przekroczyć kwoty 3000 USD.

W załączniku znajdziecie Państwo program imprezy oraz formularz zgłoszeniowy. Szczegóły dotyczące takich informacji, jak m. in. rezerwacja biletów lotniczych oraz safari pojawią się wkrótce na stronie internetowej Forum, www.kenya.com.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 kwietnia 2006 r.

Z wyrazami szacunku,

Paweł Maciejewski, Forum Kenijsko-Polskie
tel.: (022) 5334909
e-mail: pawel.maciejewski@kenya.com.pl

« powrót