Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

Wylot pierwszego bezpośredniego czarteru z Warszawy do Mombasy

We wtorek 1 listopada o 22:00 wystartował pierwszy bezpośredni czarter z Warszawy do Mombasy. Jest to pierwszy lot z serii, która kontynuowana będzie do końca marca 2006. Czartery obsługiwane są przez Fischer Air Polska, zaś biurami podróży, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie są Itaka, Rainbowtours, TUI Polska, Neckermann Polska i Fischer Polska. Pierwszy lot cieszył się ogromną popularnością ( prawie 90% obłożenia).

Uruchomienie czarteru do Mombasy jest ukoronowaniem wysiłków Forum Kenijsko - Polskiego, które od ponad roku z jednej strony przekonywało linie lotnicze i biura podróży, z drugiej strony czyniło wszelkie starania, aby oferta Kenii wyróżniała się na tle innych krajów tzw. "dalekiego zasięgu".

Należy także podkreślić, że w związku z uruchomieniem czarterów oferta wyjazdów do Kenii jest w tym roku nieporównywalnie bardziej cenowo atrakcyjna. W ofercie wszystkich wymienionych biur podróży znaleźć można prawdziwe "perełki". Warto zajrzeć na strony: www.itaka.pl, www.rainbowtours.pl, www.tui.pl, www.neckermann.pl, www.fischer.com.pl,

« powrót