Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

KONFERENCJA PRASOWA FISCHER AIR POLSKA I FISCHER POLSKA

Linie lotnicze Fischer Air Polska i biuro podróży Fischer Polska zaprosiły na organizowaną przez siebie 15 września 2005r. konferencję prasową przedstawicieli Forum Kenijsko-Polskiego, Jamesa Ofwona i Sławomira Muturi. Pomimo tego, że na polskim rynku linia lotnicza Fischer, która specjalizuje się w przewozach czarterowych, rozpoczęła działalność dopiero 21 stycznia br, do sierpnia zdążyła już przewieźć prawie 111 000 pasażerów wykonując 2 462 godzin lotu.

Do tej pory linia obsługiwała głównie kierunki rejonu basenu Morza Śródziemnego, natomiast w planach na sezon zimowy przewidziane są kierunki bardziej egzotyczne. Od 1 listopada ruszają bezpośrednie loty czarterowe z Warszawy do Mombasy. Loty te będą obsługiwane jednym z dwóch posiadanych we flocie Fischer Air Polska samolotów typu Boeing 757-200 z 220 miejscami na pokładzie.

Biuro podróży Fischer Polska może się pochwalić siecią renomowanych agencji turystycznych na terenie całego kraju. Biuro będzie przygotowywało ofertę turystyczną uzupełniającą sprzedaż miejsc w samolotach Fischer Air Polska. Drugim celem Biura będzie promowanie nowych, egzotycznych rynków, dotąd nieobsługiwanych przez połączenia czarterowe z Polski. Fischer Polska przygotowało atrakcyjną, zróżnicowaną ofertę pobytową w Kenii. Do wyboru jest 6 hoteli w Mombasie, a ceny rozpoczynają się od PLN 4 819,00 za przelot i dwa tygodnie pobytu. Więcej informacji na stronie www.fischer.com.pl.

Ciekawostką spotkania było to, że główną nagrodę, przelot do ... Mombasy (!) wylosowała dziennikarka PAP, Pani Anna Wysoczańska, a nagrodę pocieszenia - przelot do Bangkoku - otrzymał James Ofwona. James obiecał, że nie porzuci planów naszego wspólnego wyjazdu do Mombasy na rzecz Dalekiego Wschodu i postara się połączyć obowiązki Prezesa KPF z przyjemnościami.

« powrót