Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

Doroczny piknik Forum

W dniu 4.09.2005 w upalną jeszcze letnią niedziele odbył się tradycyjny piknik KPF, w którym wzięli udział członkowie i wolontariusz, a także sympatycy naszego Forum wraz z rodzinami. Wszyscy uczestnicy spotkali się pod Centrum Handlowym "Promemeda", skąd samochodami udaliśmy się do Radachówki, gdzie na skraju lasu znajduje się idealne miejsce na takie imprezy.

Każdy mógł robić to co najbardziej lubi: grać w szachy, gawędzić z przyjaciółmi, spacerować po lesie, grać w piłkę, czy po prostu oddawać słodkiemu "dolce far niente".

Milusińscy również bawili się dobrze szczęśliwi, że nikt nie zwraca uwag w stylu "uważaj bo zbijesz szybę" albo "nie hałasuj". Nie zabrakło też oczywiście uciech kulinarnych. Czyż może być piknik bez grilla? Była więc tradycyjna "nyama choma"/pieczone mięso/ i inne frykasy. Absolutnym mistrzem... widelca okazał się Robert Zduńczyk, przy którym telewizyjni kucharze Makłowicz i Kuroń mogliby "robić" co najwyżej za kuchcików.

Spotkanie w znacznie szerszym gronie zostało również wykorzystane do poinformowania wszystkich na bieżąco o dotychczasowych dokonaniach Forum (Dni Polskich w Nairobi, bezpośrednie loty czarterowe z Warszawy do Kenii, współpraca z National Geographic) oraz najbliższych i dalszych planach (organizacja konferencji prasowej, udział biegaczy Kenii w dorocznym maratonie warszawskim , 2 Tydzień Kenijsko w Polsce).

Po zapadnięciu zmroku wszyscy w znakomitych humorach powróciliśmy do Warszawy. Oby następna taka okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu zdarzyła się jak najprędzej !!!

Przygotowała Anna Soduła

« powrót