Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

PREZENTACJA NA TEMAT KENII W CZASIE KONWENCJI NECKERMANN POLSKA

W dniu 2 września 2005 Sławomir Muturi (wiceprezes KPF) i Robert Zduńczyk (wiceprezes KPF) wzięli udział w dorocznej Konwencji Neckermann Polska. W Konwencji uczestniczyło prawie 400 agentów i biur podróży sprzedających ofertę turystyczną Neckermann Polska. Celem spotkania było zaprezentowanie zebranym nowej oferty wyjazdów w sezonie zima 2005/2006. Oprócz tradycyjnych o tej porze wyjazdów narciarskich, Neckermann Polska przygotował na ten sezon niezwykle atrakcyjną ofertę podróży egzotycznych z HIT-em sezonu - Kenią !!!

W celu lepszego przybliżenia agentom i współpracującym biurom Kenii - Neckermann Polska poprosił przedstawicieli KPF o przedstawienie walorów tego niezwykle pięknego kraju. Slawomir Muturi w swojej niezwykle barwnej i dynamicznej prezentacji podał co najmniej 40 powodów, dla których warto "zbłądzić" do Kenii oraz opisał typowy dzień na safari.

Sławek odniósł się także do typowych mitów krążących w naszym społeczeństwie na temat wyjazdów do Kenii. W szczególności podkreślił fakt, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) nie ma obowiązku szczepień przy wyjazdach do Kenii ( patrz http://www.who.int lub http://www.szczepienia.pl/). Pomysł bliższego zaprezentowania Kenii był strzałem w dziesiątkę, gdyż okazało się, że spośród kilkuset zgromadzonych, mniej niż 10 osób miało okazję doświadczyć osobiście uroków Kenii. Wyposażeni w dodatkową wiedzę z pierwszej ręki będą oni teraz doskonałymi "ambasadorami" Kenii.

« powrót