News About forum Projects Gallery About Poland Services Contact Polish version Strona g³ówna
 

 

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM PRZYJACIOŁOM ZA WSPARCIE FORUM KENIJSKO-POLSKIEGO 1% PODATKU

W imieniu całego zarządu Forum Kenijsko-Polskiego pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przekazując nam procent swojego podatku przyczynili się do pomagania Kenii i promowania jej w Polsce.

Kenia jest krajem, który zachwyca swym pięknem, nęci przyjacielskością, a zarazem na każdym kroku zaprasza do współpracy. Tworzenie perspektyw w edukacji, nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi czy dyplomatycznymi, rozwijanie oferty turystycznej, a zarazem pomoc humanitarna wymagają niestety zaangażowania środków finansowych. To pieniądze również umożliwiają nam działanie w Polsce – organizowanie spotkań z kenijską kulturą, promowanie Kenii na targach turystycznych, czy przyczynianie się do produkcji programów i stymulowanie obecności kraju w naszych rodzimych mediach. Dzięki temu możemy prowadzić działalność edukacyjną na temat Kenii w Polsce – organizować debaty, głośno mówić o problemach kraju, a zarazem tłumaczyć ich specyfikę polskiemu odbiorcy. Wiele stereotypów bierze się bowiem z braku zrozumienia istoty zjawisk zachodzących w regionie tak bardzo odmiennym kulturowo.

Dzięki Wam, drodzy przyjaciele, te cele mogą być wciąż realizowane, razem z Wami tworzymy jedną drużynę działającą na rzecz Kenii. Bardzo cieszymy się, że ten wspaniały kraj znajduje w Polsce tak wielu przyjaciół, którym nie są obojętne jego losy. Właśnie za tę pomoc i wrażliwość na problemy Kenii bardzo serdecznie pragniemy Wam wszystkim podziękować.

James Ofwona
Robert Zduńczyk
Artur Kubajek


« back