News About forum Projects Gallery About Poland Services Contact Polish version Strona g³ówna
 

 

 

WIELKANOCNA PODRÓŻ NAOMI CAMPBELL

Słynna brytyjska supermodelka Naomi Campbell wybrała Kenię jako miejsce na spędzenie świąt Wielkiej Nocy. Na cały weekend udała się do Malindi - turystycznego miasta na wybrzeżu. Tryskała pozytywnymi wrażeniami, które następnie przedstawiła dla opinii turystów. W jednym z nielicznych wywiadów dla zachodnich dziennikarzy, modelka w ten sposób wypowiadała się o Kenii:

Wiele osób odradzało mi wyjazd do Kenii argumentując, że kraj nie jest jeszcze wystarczająco bezpieczny, aby go odwiedzać turystycznie. Bardzo mi jednak zależało i w efekcie tu jestem. Czuję się bezpiecznie. Nie odczułam niczego odmiennego w porównaniu z tym, czego można tu było doświadczyć wcześniej - panuje spokój. Ludzie nie powinni rezygnować z wyjazdów do Kenii.

Życie w Kenii jest naturalne i piękne” - dodała. Jej wizyta jest znakomitą reklamą dla turystyki przyjazdowej, która stopniowo wychodzi z impasu po napięciach powyborczych w kraju.

Nie była to pierwsza wizyta Naomi Campbell w Kenii - odwiedziła już ona ten kraj wielokrotnie, zawsze jadąc do Malindi. Niewielkie miasteczko jest centrum pasa relaksujących tropikalnych plaż z szeregiem komfortowych hoteli i usług turystycznych. Oferując tropikalny spokój i odprężenie, Malindi stanowi idealny cel wakacyjnych wypadów.

Za Kenya Tourist Board

« back