News About forum Projects Gallery About Poland Services Contact Polish version Strona g³ówna
 

 

 

KENIA NA TARGACH TT WARSAW

Mam przyjemność poinformować, że duch Kenii zawita na 15-stą edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw TOUR & TRAVEL 2007, które odbędą się w dniach 20 -22 września, w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki.

TT Warsaw jest powszechnie znaną imprezą o charakterze międzynarodowym, a goście z całego świata zapewniają płaszczyznę dla rozwijania współpracy pomiędzy krajami i regionami. W trakcie poprzedniej edycji, która odbyła się w 2006 roku, targi TT Warsaw odwiedziło 29 928 osób, w tym 8 352 handlowców i 478 wystawców pochodzących z 52 krajów. Wystawiono 40 standów o charakterze narodowym.

W tym roku TT Warsaw Fair będzie miało specjalną formę, gdyż organizatorzy zdecydowali się stworzyć strefę nazwaną “Global Village”, w której można będzie prezentować poszczególne kraje i regiony. Będzie to wyjątkowe miejsce, gdzie odwiedzający zasmakują bogactwa kulturowego i tradycji egzotycznych krajów, na podstawie których będą mieli podstawy do wyboru przyszłego celu dla wyjazdu turystycznego. W Global Village wszyscy goście będą mieli sposobność zapoznania się z pięknem krajów i otrzymaniem potrzebnych informacji na temat, miejsc, które chcieliby w przyszłości odwiedzić.

Forum Kenijsko-Polskie promowało Kenię na TT Warsaw także w zeszłym roku . Tym razem serdecznie Was zapraszamy do przybycia do Global Village i posmakowania niepowtarzalnego smaku kenijskiej herbaty, dowiedzenia się wszystkiego o tym kraju oraz porozmawiania z nami- miłośnikami Kenii, którzy będą tam, aby zaspokoić Wasz głód informacji. Nasz stand poznacie po pięknych kenijskich zdjęciach i afrykańskim rzemiośle artystycznym.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, czy odwiedzić Kenię podczas wakacji, bądźcie tam. Wrócicie do domu z wieloma nowymi wrażeniami, ale już… bez wątpliwości.

Jak znaleźć nasz stand

« back