News About forum Projects Gallery About Poland Services Contact Polish version Strona g³ówna
 

 

 

STAŃ DO POJEDYNKU… NA BĘBNY

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich śmiałków do wzięcia udziału w naszym turnieju bębnowym, który odbędzie się w ramach festiwalu Afroentuzjaści (Przypomnij sobie, co to za festiwal). Każdy, kto nie trudni się grą zawodowo może spróbować swoich sił w zawodach, gdzie ważne są nie tyle same umiejętności, a pasja i zapał.

Tych, których nie przekonała jeszcze idea samego pojedynku informuję, że gracie o główną nagrodę, którą jest… bęben djembe.

Co ma zrobić śmiałek, który chce podjąć naszą rękawicę?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line lub w wersji papierowej dostępnej w naszym biurze, Motto cafe bądź Dobrej Karmie
  2. Opłać wpisowe: 10 PLN do 14 września, 15 PLN po 14 września, 20 PLN w dniu festiwalu. Zamknięcie listy uczestników: piątek, 14 września 2007, godzina 16.00. Ogłoszenie pełnej listy uczestników we wtorek 18 września
  3. Zapoznaj się z regulaminem naszego turnieju

Zasady przebiegu turnieju: 1. Turniej polegać będzie na współzawodnictwie solistów i zmierza do wyłonienia jednej osoby zwycięskiej. W pierwszym etapie z grona czterech (4) solistów wybieramy jedną osobę, która przechodzi do półfinału. W drugim etapie z dwóch (2) grających wybieramy jedną (1) osobę kwalifikowaną do finału.. Z finałowej grupy solistów jury wybiera zwycięzcę.

2. Turniej będzie prowadzony przez następujących muzyków:
a.) Kuba Pogorzelski.
b.) Michał Stasiuk.
c.) Przemysław Kalinka.

Muzycy będą podawali solistom sekwencje rytmów do powtórzenia oraz każdemu z uczestników podanie rytmu indywidualnego (w rundzie wstępnej, w półfinale i finale); wybranie solistów do półfinału i finału oraz wybór finalisty. Następnie zagrają koncert finałowy wraz z finalistami i wręczą nagrody razem z Organizatorami.

Zapraszamy do udziału!

« back