Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona g³ówna
 

 

 

MAGICZNA KENIA: MASAJOWIE W WARSZAWIE!

W dniach 14-16.06.2007 do Warszawy zawita Kenya Tourist Board – kenijska państwowa rada ds. turystyki. Warto nadmienić, że KTB już raz odwiedziło nasz kraj - w zeszłym roku, podczas kilkudniowego tournee po Europie Wschodniej (nasz ówczesny anons znajdziesz tutaj). Ich obecna wizyta ma służyć dalszemu promowaniu turystyki do Kenii, a organizatorem całego przedsięwzięcia w Polsce jest Forum Kenijsko-Polskie.

Na dwa pierwsze dni (14-15.06) zaplanowano indywidualne spotkania z mediami w wąskim gronie. Drugiego dnia pobytu Kenya Tourist Board w Warszawie odbędzie się ponadto Wieczór Kenijski, impreza dla liczniejszej rzeszy reprezentantów mediów. W trakcie Wieczoru nie zabraknie prezentacji o Kenii, przemówień przybliżających polskim dziennikarzom ofertę kenijskiej turystyki, jak również szeregu kuluarowych rozmów, mających na celu nawiązanie nowych kontaktów bądź rozwijanie dotychczasowych relacji.

Najgłośniejszym akcentem przedsięwzięcia będzie impreza zorganizowana 16.06.2007 na warszawskich Złotych Tarasach (ul. Złota 59). Każdy kto złoży wizytę w omawianym centrum handlowym w godzinach 12:00- 19:00 będzie miał okazję wysłuchać koncertu bębnowego, zobaczyć wystawę zdjęć znanej Państwu z galerii Africapoint Goni Zduńczyk, wziąć udział w konkursach czy wysłuchać porad jak fotografować w czasie safari.

Najmocniejszym uderzeniem eventu będzie jednak wizyta Masajów w Warszawie!!! Nasi goście, ubrani w swe tradycyjne stroje zaprezentują na Złotych Tarasach półgodzinny pokaz tańca, jak również zmierzą się z polskimi ochotnikami w zawodach w skoku wzwyż. Całość imprezy prowadzona będzie przez afrykańskiego konferansjera.

Na miejscu nie zabraknie rzecz jasna nas- organizatorów, Forum Kenijsko-Polskiego.

DO ZOBACZENIA!

« powrót