Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

 

 

KARIBU KENIA! ZAPRASZAMY DO KENII!  

Wreszcie Polska i Kenia będą bliżej siebie !!! Pomagamy w rozwoju obu krajów dając wędkę, a nie ryby!!! Wspaniałe podróże, wspaniałe przygody!!!  

Idea, która przyświeca nam od dwóch lat i nad którą pracujemy z głęboką wiarą, że robimy coś ważnego - zaczyna przyjmować konkretne kształty!!!  

W ramach ogłoszonej przez nas akcji "2006 - Rokiem Odwiedzin Kenii" począwszy od 1 listopada 2005 rusza pierwsze bezpośrednie połączenie czarterowe z Warszawy do Mombasy.  

Jesteśmy przekonani, że oprócz tego, ze nasza idea może okazać się bardzo pożyteczna, to jest ona na pewno PRZYJEMNA!!! Bo cóż może być przyjemniejszego niż wspaniałe plaże Oceanu Indyjskiego z trzecią co do wielkości rafą koralową na świecie, egzotyczna kultura i przede wszystkim magia nieskażonej natury, którą poznamy w czasie jedynego w swoim rodzaju safari!!!  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJĄTKOWEJ OKAZJI. JESZCZE NIGDY KENIA NIE BYLA TAK BLISKO, TAK WYGODNIE I TAK TANIO JAK OBECNIE !!!  

W czarterze do Kenii biorą udział największe i najlepsze biura podróży, m.in. Itaka, Rainbowtours, Neckermann Polska i Fischer Tour.  

Czartery latać będą co dwa tygodnie tj. 1, 15 i 29 listopada, 13 i 27 grudnia 2005 roku i 10, 24 stycznia, 7 i 21 lutego i 7 marca 2006 roku. A więc nawet wybrawszy się do Kenii "ostatnim" czarterem, po powrocie - Ci którzy zechcą – będą mieli jeszcze czas na wyskoczenie na narty. Przewoźnikiem jest Fischer Air Polska korzystający z samolotów Boeing 757. Oferta w Mombasie obejmuje najciekawsze hotele nie tylko Afryki Wschodniej, ale i świata.  

W celu ułatwienia decyzji i uproszczenia wszelkich formalności wynegocjowaliśmy z czterema biurami bezpośrednią "gorąca linię" dla osób z kręgu sympatyków Forum Kenijsko-Polskiego.  

Gorąco zachęcamy do:

  • Zapoznania się ze szczegółami oferty poszczególnych biur podróży na stronach www (linki poniżej)

  • Kontaktu ze wskazanymi osobami w poszczególnych biurach i powołanie się na FORUM KENIJSKO-POLSKIE. Osoby te udzielą Państwu wszelkich informacji oraz dokonają rezerwacji i pełnej obsługi  

  • Przeżycia NAJLEPSZYCH WAKACJI ŻYCIA  

  • Zachęcenia innych osób z grona znajomych do przyłączenia się do naszej akcji  

  • W przypadku podjęcia decyzji na TAK, poinformowania nas o tym droga mailową ( kpf@kenya.com.pl)  

Poniżej informacje na temat oferty i kontakty do poszczególnych biur podróży:

Biuro Podróży   Oferta za 2 tyg. od: Linka do strony   Osoby kontaktowe Kontakt  
ITAKA PLN 3.650   www.itaka.pl Ewa Michalak Kacper Kazulak ewa.michalak@itaka.pl kacper.kazulak@itaka.pl
tel. 0-22 622 10 10
rainbowtours   PLN 3.475   www.rainbowtours.pl Radomir Świderski radomir.swiderski@rainbowtours.pl tel. 0-801 310 801
neckermann PLN 4.421   www.neckermann.pl Joanna Leska Iwona Trojanowska joanna.leska@neckermann.pl
iwona.trojanowska@neckermann.pl
tel. 0-22 622 40 22
FISCHER TOUR PLN 4.819   www.fischer.com.pl Monika Czerska czerska@fischer.com.pl
tel. 0-22 500 28 60
 

Warto sprawdzić dodatkowe promocje!!! Na przykład za zakup imprezy do 30 września niektóre biura podróży oferują dodatkowe rabaty nawet do PLN 1000 od pary !!!  

Prosimy o kontakt w razie potrzeby dodatkowych informacji.
Adres mailowy:kpf@kenya.com.pl  

KARIBU KENYA !!! Witamy w Kenii !!!


powrót