Aktualności O forum Projekty Galeria O Kenii Usługi Kontakt Wersja angielska Strona główna
 

 

 

 

 

Członkostwo

Chcemy zaprosić Was do wstąpienia do naszego stowarzyszenia, zainteresować naszą organizacją, zachęcić do wspólnego działania.

Członkiem Forum Kenijsko-Polskiego może być każdy uczeń, student, osoba pracująca bądź firma, słowem wszyscy, którzy sympatyzują z ideami Forum, chcą wspólnie rozwijać wzajemne stosunki między Kenią i Polską oraz przyczynić się do podtrzymania więzi pomiędzy członkami stowarzyszenia.

Jako członek stowarzyszenia, każdy ma prawa i obowiązki. Bierze udział z prawem głosu w Walnym Zebraniu, w pracach, spotkaniach i innych przedsięwzięciach Stowarzyszenia. Może zgłaszać wnioski i postulaty dotyczące podejmowanych decyzji, decydować o tym jak działa i jakie inicjatywy podejmuje Forum.

Od każdego, kto wejdzie w poczet Forum, wymagane jest przestrzeganie zasad ustalonych w statucie, regulaminach i uchwałach.

Forum daje możliwość działania w organizacji międzynarodowej (mamy swój oddział w Nairobi), wspiera tych, którzy mają już swoje pomysły bądź chcą się realizować poprzez aktywne wspieranie projektów już rozpoczętych w ramach działalności stowarzyszenia.

Roczne składki członkowskie wynoszą:

  • dla uczniów i studentów 20 zł
  • dla osób pracujących 100 zł
  • dla firm 400 zł

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze statutem, który zawiera szczegółowe informacje na temat zasad działania naszego stowarzyszenia.

(Statut Forum Kenijsko-Polskiego)

Tych, którzy zadecydują się przyłączyć do nas, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłania go faxem bądź dostarczenie osobiście do siedziby Forum (ul. Górczewska 124, pok. 305).

(Formularz zgłoszeniowy)